Placeholder140x140

چشم انداز

برای دنیای دیجیتال مارکتینگ ما چشم انداز ویژه‌ای در کسب و کارها می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست. تخصص و تجربه به ما آموخته است که دیجیتال مارکتینگ به شکل صحیح و اصولی آن تاثیر شگرفی بر شناخته شدن و رونق کارها دارد و تیم ایدبال با بکارگیری تمام تخصص و تجربه اش برنامه های ویژه ای دارد.

Placeholder140x140

ماموریت

ماموریت ایدبال ، یاری رساندن به شما در مسیر موفقیت است و لازمه ی رسیدن به نتایج درخشان داشتن تخصص لازم و تلاش مداوم است. تیم ایدبال با داشتن کادری حرفه ای در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ ، می خواهد با مشاوره و پشتیبانی شما یاری رسانتان در مسیر رشد و شکوفایی بازار آنلاین باشد

Placeholder140x140

هدف

هدف ایدبال رضایت شماست. ما با رشد و توسعه مداوم برآنیم تا همیشه در مسیر پیشرفت قرار داشته باشیم و با نیازسنجی بازار و به روز بودن در تکنولوژی ، بهترین راه کارها را به مشتریان خود ارائه دهیم چراکه مشتری ارزشمندترین عضو سازمان ماست.


ایدبال بالی برای ایده ها.

با توجه به جایگاه اینترنت در دنیای امروزی ، کسب و کار تنها به شکل بازارهای سنتی جوابگو نخواهد بود. بسیاری از فعالیت‌ ها در بازار سنتی می تواند با ابزارهای دیجیتال همراه شوند و اثرگذاری بیشتری داشته باشند. مانند بیلبوردهای تبلیغاتی و یا تبلیغات تلویزیونی. اما با رشد و نفوذ وب و فضای مجازی بهترین راه برای رونق کسب و کارتان حضوری پررنگ در دنیای مجازی است. تیم ایدبال با داشتن کادری مجرب با بیش از ۴ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و توسعه سئو به شما کمک می کند تا کسب و کارتان به خوبی دیده شود.

Placeholder500x500

داستان ما

ایدبال از یک ایده که برای داشتن یک مجموعه که افراد مختلف بتونند با توانایی هایی که دارند اونجا بصورت یک تیم کارکنند بوجود اومد و کم کم بال و پر گرفت و تا به امروز تونسته از ایده تا پر و بال دادن به اونها رو بصورت کامل شکل بده و این شد که ایدبال، بالی برای ایده ها شد

Placeholder500x500